Króliczek

Jako że Święta Wielkanocne zbliżają się nieuchronnie, przyszedł czas, aby przedstawić Wam naszego Króliczka.  Ten mały sympatyczny bohater jest elementem układanki logicznej dla najmłodszych graczy.


Smart Króliczek to unikalna zabawka logiczna dla dzieci od 2 lat! Ta trójwymiarowa układanka składa się z czterech dużych, drewnianych elementów oraz 60 kart z zadaniami. Podobnie jak w innych pozycjach serii smart games, tutaj również zadania podzielone zostały na cztery poziomy trudności: starter, junior, expert i master. Dzięki zróżnicowaniu poziomów trudności gra będzie pasjonująca i odkrywcza zarówno dla dwu  jak i pięciolatków.

Jak dobrze wiemy rozwój dwulatka i pięciolatka dzieli ogromna ilość doświadczeń, nowych umiejętności, funkcji poznawczych. Jednak dzięki stopniowaniu komplikacji zadań, stają się one uniwersalne zarówno dla maluchów, jak i zerówkowiczów  :)

Korzystając z czasu przedświątecznego zaangażowaliśmy naszego króliczka do innej zabawy. Pomysł wziął się z tradycji szukania malutkich czekoladowych jajeczek. Nie wiem, czy macie takie doświadczenie, mi jest ono dość obce. Jednak moim dzieciom wystarczyło jednorazowe spotkanie z kuzynką mieszkającą w Niemczech, aby na stałe kojarzyć niedzielę wielkanocną również z szukaniem jajeczek.
A jako że dzieci mają już w sobie sporo przedświątecznej ekscytacji, nie milkną ponaglenia „kiedy będą jajeczka?”.
Aby sprostać potrzebom dzieciaków i powstrzymać własne emocje urządziliśmy… szukanie Króliczka!

Wam również życzymy wspaniałej zabawy, czasu na rodzinne przeżywanie Świąt Wielkiej Nocy oraz słonecznej i ciepłej pogody na najbliższe świąteczne dni!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *