Nagroda KOPD

Miło mi poinformować, że Granna po raz kolejny została doceniona i nagrodzona!

 

Dziś na PGE Narodowym miało miejsce rozstrzygnięcie XIV edycji konkursu Świat Przyjazny kDziecku.  Organizatorem konkursu jest ogólnopolska organizacja Komitet Ochrony Praw Dziecka. Celem konkursu jest znalezienie i nagrodzenie najlepszych na rynku produktów dla dzieci do 15 roku życia. Produkty zgłaszane są w jedenastu kategoriach: książki, zabawki, miejsca, inicjatywa, bezpieczeństwo, zdrowie, kultura, dom, dziecko w szkole, dziecko i internet, ekologia i rehabilitacja. Kapitułę konkursu stanowią eksperci z różnych dziedzin, zawodowo zajmujący się światem dzieci, a również prywatnie będący rodzicami, dziadkami.

śpdz

KOPD już 15 lat temu wymyślił konkurs, który pomoże rodzicom i opiekunom znaleźć najlepsze, najbardziej wartościowe produkty dla dzieci. Konkurs Świat Przyjazny Dziecku jest najstarszym tego typu konkursem, pierwszym organizowanym przez organizację pożytku publicznego. Ma cel pomocowy i edukacyjny.  Produkty zgłoszone do konkursu są przekazywane podopiecznym fundacji.

Na ręce Pani Prezes Ewy Falkowskiej przyznane zostały nagrody. Gra Empatio otrzymała nagrodę główną w kategorii zabawki.

Otrzymaliśmy również dwa wyróżnienia, za gry edukacyjne Dwa razy dwa oraz Już czytam. Szefowa KOPD, pani Mirosława Kątna, nie kryła słów wzruszenia, że Granna jest najwierniejszym uczestnikiem konkursu, że jest z Komitetem od samego początku.
Uroczyste spotkanie było jednocześnie oficjalnym rozpoczęciem XV edycji konkursu, w którym nasze wydawnictwo z pewnością weźmie udział

 

 

 

 

 

2 przemyślenia nt. „Nagroda KOPD

  1. Gratulujemy nagród i wspaniałych gier.
    Podoba nam się również prowadzony blog.
    Pozdrawiamy
    przedszkolaki i nauczyciele z Przedszkola nr 96

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *