Premiera gry Sadzimy las

Uroczysta gala rozstrzygnięcia trzeciej edycji konkursu „Wymyśl grę, zostań autorem Granny” już za nami. Emocje opadły, laureaci rozjechali się w Polskę, czas opowiedzieć o tym jak było.

Spotkanie prowadziła Pani Bożena Michalska, dyrektor ds. promocji w firmie Granna.
Już na samym wstępie nie mogło zabraknąć przypomnienia historii konkursu oraz dotychczasowych laureatów: gier Kółka i Spółka oraz Sadzimy las.

Gra Sadzimy las zasiliła serię wydawniczą Smok Obibok Poleca, w której skład wchodzą również Już czytam, Stuku puku, Moje dinozaury, Kółka i spółka oraz Mój pierwszy quiz. Podczas premiery znalazło się również miejsce na przypomnienie postaci Smoka Obiboka, oraz opowiedzenie o tym jak  zaczęła się jego historia i znajomość z Granną. Najbardziej kompetentną do tego osobą okazał się Marek Bartkowicz, autor Zagadek Smoka Obiboka, który z ogromną finezją oraz wdziękiem spełnił powierzoną sobie rolę.
Dopełnieniem jego historii był wyjątkowo udany mini recital, którym pan Marek skradł uśmiechy wszystkich zebranych.

Po recitalu przyszedł czas na przedstawienie finałowych prac konkursowych. Krótką charakterystykę każdej z gier przedstawił pan Michał Herman, redaktor w firmie Granna oraz członek jury konkursu. Każda z finałowych prac była wyjątkowa, przygotowana ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły.

Pierwszą nagrodą przyznaną podczas gali były „Złote rączki”, które otrzymały Panie Paulina Nojszewska oraz Aneta Suchecka. Nagroda ta tradycyjnie już przyznawana jest grze, która urzekła jury swoją szatą plastyczną. Laureatki otrzymały dyplom oraz nagrody z rąk Pani Małgorzaty Parczewskiej, art director w firmie Granna.złoterączki

Po kilku chwilach na scenę zaproszone zostały wszystkie laureatki, Pani Małgorzata Narożnik (redaktor naczelna czasopisma Przedszkolne ABC) oraz Pani Ewa Falkowska (vice prezes firmy Granna).

Pani Bożena Michalska rozpoczęła uroczyste ogłoszenie zwycięzców konkursu.
Wyróżnienia otrzymały:

  • pani Anna Gromek i Anna Roguska za grę Odkrywcy emocji
  • pani Paulina Janiszek i Marta Kopańska za grę Rakieta? Kometa? A może planeta?
  • pani Anna Mayer za grę Robimy zakupy. Supermarket

Dwa równorzędne drugie miejsca wręczono:

  • pani Agnieszce Bugajskiej oraz pani Agacie Kmiecik za grę Leon KameLeon
  • pani Paulinie Nojszewskiej oraz pani Anecie Sucheckiej za Grę podłogową

Zwycięzcą trzeciej edycji konkursu ogłoszono panią Justynę Kubiak – autorkę gry Szukaj, szukaj.

Po zakończeniu części oficjalnej był czas na spokojne kuluarowe rozmowy, wywiady, drobny poczęstunek, obejrzenie finałowych prac konkursu oraz zagranie w grę Sadzimy las.

Serdecznie gratujemy wszystkim laureatom oraz życzymy wspaniałych i wartościowych doświadczeń w pracy z najmłodszymi!!!

A już we wrześniu ogłosimy czwartą edycję konkursu IMG_6103

3 przemyślenia nt. „Premiera gry Sadzimy las

    1. Szanowna Pani, rozpoczęliśmy już dystrybucję tytułu do hurtowni. Jednak trudno określić nam kiedy dokładnie gra będzie dostępna w konkretnym mieście czy sklepie. Gra od kilku dni jest dostępna w naszym sklepie internetowym, zapraszamy do sklep.granna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *