Prezenty last minute!

Do wigilii został niecały tydzień, a Ty martwisz się co zapakujesz dla najbliższych? Nie ma obaw, u nas jeszcze do czwartku rano możesz spokojnie przeglądać i wybierać Zamówienie możesz złożyć do czwartku do godz.11.

Ale nadal zastanawiasz się co tu wybrać… Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szybki poradnik prezentowy. Co, komu i dlaczego

Dla maluszków (2-4 lata) polecamy zabawki z serii Już Gram oraz serii Moje pierwsze gry. To proste układanki, które rozszerzą słownictwo najmłodszych graczy, wprowadzą ich w świat gier oraz opowiedzą o świecie dorosłych, który tak bardzo ich ciekawi O grach z serii Już Gram możecie przeczytać na naszym blogu TU oraz TU.

Dla przedszkolaków (3-6 lat) polecamy pozycje z serii Smok Obibok Poleca oraz z serii Klub Przedszkolaka. To gry edukacyjne rozwijające umiejętności poznawcze przedszkolaków w sposób przystępny i atrakcyjny dla tych wymagających klientów O grach na blogu możecie przeczytać TUTU. Bardzo polecamy Wam również nasze nowości, o których pisaliśmy niedawno: Patataj oraz Skarpetki. Przetestowaliśmy na przedszkolakach, sprawdzają się

Dla szkolniaków (7-12 lat) proponujemy gry edukacyjne, które w bardzo przystępny sposób oswajają dzieci z treściami, które muszą przyswoić w przebiegu edukacji. Tabliczka mnożenia, ortografia, karta rowerowa, nauka zegara? Już nie będą stanowić problemu

Dla młodzieży (11-16 lat) możemy polecić gry zarówno imprezowe jak i edukacyjne. Dla rozrywki w gronie rodzinnym lub znajomych ciekawą propozycją będzie Podaj hasło o którym pisaliśmy TU na blogu, Sherlock czy Skull. Edukacyjnie polecimy ciekawą propozycję matemtyczną Rachmistrz, o której możecie przeczytać TU oraz quiz historyczny Ale historia!

Dla dorosłych polecamy gry dla odprężenia, dla odstresowania, dla zabawy. Wśród nich fantastycznie sprawdzą się Tempo!, Ganster City, Sztama, Winnica oraz nowość Tajny agent.
Koniecznie pamiętajcie też o naszej ofercie KUP 3 ZAPŁAĆ ZA 2 no i zajrzyjcie na nasz Jarmark Świąteczny!

A gdy już wybierzesz złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym do czwartku do godziny 11.00 i ciesz się fantastycznymi grami pod choinką!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *