To już czwarta edycja!

Śpieszę z informacją, że Granna po raz kolejny rozpisała konkurs na grę dla przedszkolaków:  „Wymyśl grę zostań autorem Granny„. Za nami już trzy edycje, podczas których nagrodzone zostały autorskie pomysły trzech pań. Wydaliśmy dwie gry: Kółka i spółka oraz Sadzimy las. Gra Szukaj szukaj, która wygrała zeszłoroczną edycję konkursu  będzie miała premierę już za kilka miesięcy.

Tegoroczna edycja konkursu została zmieniona. Konkurs po raz pierwszy nie jest adresowany wyłącznie do pedagogów i nauczycieli. Tym razem każdy, kto będzie chciał wziąć udział w konkursie, może nadesłać swoją pracę. Zadaniem konkursowym jest wymyślenie gry dla dzieci w wieku 3-6 lat. Powinna być ona w formie przestrzennej makiety. Grę należy wypróbować w praktyce podczas zabawy z dziećmi, załączyć dokładną instrukcję oraz opis rozgrywki. Najwyżej punktowane przez jury będą nowatorska mechanika, szczególny pomysł, walory edukacyjne oraz atrakcyjność dla dzieci w wieku przedszkolnym.

KONKURS_na_gre_2016_logo_czerwony

Główną nagrodą w konkursie jest wydanie gry przez wydawnictwo Granna oraz nagroda pieniężna w  wysokości 1500zł (która stanowi zaliczkę na poczet przyszłego honorarium ze sprzedaży gry). Relację z finału poprzedniej edycji konkursu znajdziecie na naszym blogu.

Na Państwa prace czekamy do 31 października 2016 roku. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie internetowej.

plakat

2 przemyślenia nt. „To już czwarta edycja!

    1. Takie sprawy omawiane są pomiędzy zwycięzcą a zarządem firmy. Jeśli ma Pani więcej pytań zapraszam do kontaktu z dyrektorem do spraw promocji, Panią Bożeną Michalska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *