BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
sklep.granna.pl Nowości Nasze gry Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Działalność charytatywna

Wspieramy placówki wychowawcze i pomagamy słabszym. GRANNA jest znana z udziału w akcjach charytatywnych. Robimy to, bo wiemy, że nie każdy ma tak samo dużo szczęścia. Jeżeli macie pomysł, jak możemy Was wesprzeć i wspólnie się zaprezentować, skontaktujcie się z nami.

 

 

 

 

 

 

 

Fundacja Ronalda McDonalda

Fundacja powstała w 2002 roku z inicjatywy McDonald's Polska. Pierwszy program Fundacji „NIE nowotworom u dzieci” - promuje wczesną diagnostykę chorób nowotworowych u maluszków w wieku 9 miesięcy - 6 lat. Fundacja, dzięki

specjalistycznemu ambulansowi z gabinetami USG, zbadała od 2005 roku do dziś ponad 34 tys. dzieci.

Obecnie najważniejszym wyzwaniem Fundacji jest budowa Domu Ronalda McDonalda - pierwszego polskiego Domu, który będzie służyć rodzinom dzieci – pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. 20 pokoi, wspólna domowa kuchnia, pralnia, suszarnia, ogród, wszystko po to, by odciążyć rodziców spędzających tygodnie poza swoim domem.

Fundacja od 2009 roku pomaga także rodzicom dzieci leczonych w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu - Pokój Ronalda McDonalda. Pokój to także kawałeczek domu w szpitalu. Tu można odpocząć, napić się gorącej herbaty, porozmawiać lub … zagrać w grę.

Kupując grę Ufo Farmer wspierasz budowę Domu Ronalda McDonalda - domu poza domem w czasie choroby dziecka.

 

Program Rodzina rodzinie 

 Caritas Polska zainicjowała program pomocy rodzinom syryjskim „Rodzina –   rodzinie”. Celem programu jest wsparcie rodzin poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii przez osoby, rodziny, wspólnoty, parafie, diecezje
oraz zgromadzenia zakonne w Polsce. W nawiązaniu do tego, co mówił Papież Franciszek: „Uchodźcy to nie liczby, tylko osoby, które mają twarze, imiona i historie życia i odpowiednio do tego należy ich traktować”.

Śledząc działania w Aleppo postanowiliśmy pomóc tamtejszym rodzinom. Przyłączyliśmy się do projektu pomocy uchodźcom „Rodzina – rodzinie” zorganizowanego przez Caritas.

Poznajcie rodzinę Hallak z Syrii.  Jest to biedna rodzina z dwójką dzieci. Pochodzą z Allepo. W wojnie stracili cały swój dobytek i dom. Potrzebują wszystkiego: jedzenia, środków czystości, ubrań, opału, lekarstw.

Będziemy ich wspierać przez najbliższe pół roku, dokonując wpłat. Jeżeli chcielibyście również pomóc rodzinom z Aleppo więcej informacji znajdziecie na stronie: http://rodzinarodzinie.caritas.pl/

 

Varsovia

Varsovia Warszawa to klub sportowy założony we wrześniu 1959 roku. W ramach jego działalności działają dwie sekcje: piłka nożna chłopców i piłka ręczna dziewcząt. Wszystkie zajęcia dla dzieci odbywają się w sekcjach wiekowych od 6 do 18 roku życia.

GRANNA wspiera działalność klubu. Regularnie przekazujemy gry na nagrody w licznych turniejach oraz jako element integracyjny i edukacyjny na obozach szkoleniowych. Jesteśmy również sponsorem rocznika 2003. W ramach pomocy ufundowaliśmy koszulki dla całego zespołu. Jesteśmy dumni, że „nasza” drużyna zdobywa trofea nie tylko na arenie ogólnopolskiej ale międzynarodowej.

 

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Ruchowej oraz Słuchu i Mowy Polskiego Związku Głuchych

Polski Związek Głuchych

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt