BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
sklep.granna.pl Nowości Nasze gry Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Ilustratorzy

Przed naszymi ilustratorami stawiamy trudne zadanie przedstawienia skomplikowanych gier w czytelny i atrakcyjny dla Was sposób. Oto lista osób, które temu sprostały:

Piotr Socha

Piotr Socha

W 1992 roku ukończył warszawską ASP na Wydziale Grafiki w Pracowni Ilustracji Książkowej prof. Janusza Stannego. Współpracował jako ilustrator z redakcjami m.in. "Gazety Wyborczej", "Wysokich Obcasów", "Dużego Formatu", "Polityki", "Newsweeka", "Przekroju", "Playboya", "Harward Business Review". Współpracował również z programem TVP1, dla którego zaprojektował w 1999 roku, wspólnie ze studiem animacji Platige Image, nową oprawę graficzną, w tym czołówki dla Wiadomości i Teleexpressu oraz dla festiwali piosenki w Sopocie i Opolu. Wtedy też za swoje osiągnięcia został uhonorowany tytułem Dyrektora Artystycznego Roku w konkursie Złote Orły. Oprócz ilustracji prasowej zajmuje się również projektowaniem książek, gier planszowych, audiobooków, logotypów.

Aga Kowalska

Jest absolwentką gdańskiej ASP, dyplom na Wydziale Malarstwa zdobyła w 2004 roku, a od kilku lat zajmuje się ilustracją dla dzieci. Od 2008 roku mieszka w Anglii i oprócz rysowania zajmuje się remontem ponad stuletniego domu, w którym mieszka. Od 2 lat pracuje dla agencji ilustratorskiej w Stanach Zjednoczonych oraz ilustruje dla polskich wydawców.

Elżbieta Śmietanka-Combik

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt